سامانه پلاک خوان

 این سامانه به صورت کاملا بومی به دست متخصصین شرکت طی 4 سال گذشته شکل گرفته و در پروژه های مختلف کارایی آن به اثبات رسیده از مشخصات آن قابلیت قرائت انواع پلاک های ایران ، مناطق آزاد و پلاک های انگلیسی در کسری از ثانیه و همچنین با توجه به حالات ممکن تصویر برداری تمهیداتی برای پلاک هایی که تا 20 درجه چرخیده اند در نظر گرفته شده است.

 

 کنترل سیستم | سامانه پلاک خوان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   مهمترین قسمت نرم افزار پردازش تصویر به متن می باشد که دارای کاربردهای گوناگونی است که یکی از آنها قرائت متن پلاک هاست که در این سیستم بکار گرفته شده است. از آن جایی که کل این هسته به صورت بومی طراحی شده امکان بکارگیری آن برای مقاصد دیگر و یا ایجاد تغییرات و گسترش با توجه به نیازهای احتمالی در آینده کاملا وجود دارد .

 

 این سیستم یکی از کم هزینه ترین سیستم ها  برای تشخیص پلاک خودرو است . چرا که برای استفاده از آن هیچ نیازی به مجهز کردن خودروها به وسیله ای خاصی مانند گیرنده های رادیویی و یا ردیاب های ماهواره ای و یا تگ های الکترونیکی وجود ندارد  .

 

آزاد راه خرم آباد - پل زال

سیستم پلاک خوان نصب شده در آزاد راه خرم آباد - پل زال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 این سیستم در کلیه عوارضی ها ، جاده ها  ، محدوده طرح ترافیکی ،  پارکینگ ها ، معابر و  بزرگراه ها جهت کنترل خودرو ها و ثبت اطلاعات دقیق و جامع از تردد آنها قابل استفاده می باشد .

 

سیستم هوشمند پلاک خوان خودرو متشکل از نرم افزار  پردازشگر و دوربین است . نرم افزار می تواند تصویری از خودروی در حال حرکت گرفته و در مدت کوتاهی با استفاده از الگوریتم های پیشرفته پردازش تصویر شماره پلاک را شناسایی و با دقتی بالا به متن تبدیل نماید .

 

 

 

 

 بدین ترتیب نیازی به ورود دستی پلاک خودرو نیست .

 

مشتریان ما
پروژه های انجام شده
خدمات پشتیبانی